Oberon PDF

Enter the characters you see below Sorry, we just need to make sure you’re not a robot. Nasza firma od 20 lat sprzedaje stal narzędziową, a ponad 15 lat importuje ją oberon PDF Niemiec i Francji.


Författare: J. L. Marais.
Schnelle, kompakte und gründliche Einführung in OBERON-Programmierung

Na potrzeby klienta materiały przycinamy piłami taśmowymi. Stosujemy tylko cięcie na zimno, aby nie zmieniać struktury i nie wprowadzać naprężeń do stali. Wszystkie sprzedawane przez nas gatunki posiadają oryginalne atesty hutnicze. Centrum Polski czyli żaden klient nie ma do nas zbyt daleko. Jak chodzi o czas, wysyłka większości zamówionych towarów znajdujących sie w magazynie następuje w 24 – 48 godzin. Tradycyjnie w maju w Kielcach odbędą się targi przetwórstwa tworzyw sztucznych PLASTPOL. To już 21 edycja tych uznanych w kraju i europie targów.

Będziemy zachęcali na naszym stoisku do kupowania atestowanych materiałów z naszej hurtowni stali i metali kolorowych, szczególnie stali SUPERPLAST. Bo co może być lepsze niż SUPER ? W ofercie dostępne od zaraz mamy bloki do grubości 415 mm. Zapraszamy do Kielc na stoisko B-38 w dniach 23 – 26 maja. Najbardziej aktualny Program Składu w postaci pliku do pobrania jest zawsze dostępny ze strony www. Jeżeli nie zadziała kliknięcie w poniższy obrazek, po prawo od tego tekstu w kolumnie POLECAMY STRONY znajdziesz potrzebny link. OBERON Robert Dyrda podczas targów branżowych.

Najbliższe to PLASTPOL Kielce, TOOLEX Sosnowiec i EUROTOOL w Krakowie. Plik w formacie pdf ma objętość 1,99 MB. Jubileuszowe XX targi PLASTPOL w Kielcach za nami. Dziękujemy wszystkim klientom, którzy zechcieli odiwedzić nasze stoisko za poświęcony czas. A że ostatniego dnia zabrakło plakatów technicznych? Zapraszamy już po wakacjach na Toolex czy Eurotool, bedzie nowa edycja plakatów, przygotowujemy też nowy Program Składu.